Mgr. Andrea Kvintová

Volám sa Andrea Kvintová a som certifikovaná poradkyňa pri dojčení vyškolená oz MAMILA. Už štvrtý rok vediem podporné skupiny dojčenia, kurzy viazania do šatiek a nosičov, robím poradenstvo pri Bezplienkovej komunikačnej metóde a kontaktnom rodičovstve. Som aj lektorkou programu Škola lásky v rodine.

Spolu s tímom nadšených mamičiek vediem tretí rok oz Materské centrum Podunajské Biskupice, kde primárne poskytujem ako svoje poradenstvo, tak aj podporu matkám a mladým rodinám.

Som tiež zakladateľka značky Handmade Al & Izi a projektu Pohodové rodičovstvo.

Ak ma potrebujete kontaktovať, môžete tak spraviť cez kontaktný formulár, alebo telefonicky 0907 433 168. Počas prebiehajúcej konzultácie nemôžem odpovedať na hovory, zanechajte mi prosím SMS správu, že potrebujete poradenstvo alebo ma kontaktujte e-mailom.

This entry was posted in Nezaradené.

One comment

  1. denisa says:

    dobry den,

    mam 5-mesacne babatko, ktore od narodenia nosim v satke a nosici. kvoli praktickejsiemu nasadzovaniu teraz v zime uprednostnujem nosic. problem je ten, ze maly v poslednej dobe vyzera, ze sa mu v nosici nepaci – zaprie sa rucickami o moj hrudnik a celym telom sa odtahuje a silno place. niekedy prestane a zaspi (cize dospejem k zaveru ze bol len unaveny), ale niekedy prestane ked ho z nosica vyberiem, co je teraz v zime dost neprakticke.
    viete mi prosim poradit, kde mozem robit chybu?

    dakujem vopred

Pridaj komentár