Chcete aj Vy pomáhať pri dojčení?

Máte záujem dozvedieť sa o dojčení viac? Čo je treba vedieť o dojčení? Viete ako podporovať dojčenie na základe najnovších vedeckých poznatkov? Ak Vás dojčenie zaujíma, prečítajte si viac!

Viete, že je možné zúčastniť sa kurzu, na ktorom sa o dozviete všetko, čo ste doteraz chceli vedieť o dojčení? A omnoho viac! Dozviete sa ako identifikovať body, ktoré z hľadiska pôrodu ovplyvňujú dojčenie, dokážu podporiť dojčenie od prvých okamihov od narodenia, dokážu pomôcť pri správnom prisávaní a polohe a podporiť matky, ktoré chcú dojčiť. Zaujalo Vás to?

Ak áno, tak práve pre vás je tu kurz založený na najnovších vedeckých poznatkoch o dojčení, ktoré budú poskytované interaktívne pomocou videoukážok, fotografií, prezentácií a budú rozvíjané a utvrdzované prostredníctvom práce účastníkov v skupinách. Ak zvažujete, že by ste sa jedného dňa chceli stať tiež laktačnou poradkyňou a pracovať s matkami, podporovať ich na ich ceste dojčením, nezaváhajte! Spolu opäť z dojčenia môžeme spraviť normu.

Viac sa dozviete na týchto stránkach.

This entry was posted in Nezaradené.

One comment

  1. Michaela says:

    Dobry den,hladam mamicku,kt.ma prebytok materskeho mliecka a je ochotna pomoct nasemu 7tyzdnovemu dietatku.Mam malo svojho mliecka a rada kupim materske mliecko od inej mamicky,ktora ho ma navyse.Paulikova (0902 880 138).

Pridaj komentár