Dojčiť ako bohyňa

Dojčíte? A boríte sa s problémami alebo si to užívate? V priebehu rokov, ktoré dojčím – áno, už ich bude čoskoro šesť – som zistila pár úžasných vecí! Pevne verím, že podobné neopakovateľné chvíle ako ja a moje deti, bude môcť prežívať čoraz viac žien a ich ratolestí.

Keď idem ulicou, držím na rukách svoj najväčší poklad. Je to akoby som mala na sebe ten najkrajší šperk či drahokam na svete, neviem si predstaviť nič, čo by môj život rozžiarilo, zaplnilo a skrášlilo viac – a je jedno, či si nesiem svoju lásku len tak na rukách, či v milovanej šatke alebo niektorom z našich úžasných mei taiov. Tie chvíle sú úžasné, v náručí mi spočíva milovaný človek.

Sedím v parku, na pláži, v reštaurácii či autobuse. Moja  Slnečnica si spieva „mliečko mňam, mňam, mňáááám“, ukazuje prštekom na prsník. Je v nej toľko nadšenia, toľko radosti, toľko vášne. Jej radosť a chuť dojčiť sa je neuveriteľne chytľavá! Verte, s radosťou jej ponúkam prsník a pozerá sa celý autobus. Nemáme sa za čo hanbiť, svojim nadšením nakazí celé okolie, vidím ako sa usmievajú starí páni, babičky na dôchodku i mladé ženy naokolo. A ja sa cítim proste božsky.

V podstate nerobím nič, len relaxujem, užívam si život (a to božské ticho!), dieťa sa šťastne dojčí a ja viem, že jej dávam to najlepšie, čo na svete bolo vymyslené.

Vaša poradkyňa Andrea

This entry was posted in Nezaradené.

Pridaj komentár